W jaki sposób wyselekcjonować kredyt konsolidacyjny?

W życiu prawie każdej dorosłej osoby nadciąga czas, że chciałaby ona się ustatkować i wyszukać swoje miejsce na świecie. Ludzie młodzi po studiach lub nawet w czasie studiów, podejmują wolę o zakupie swojego mieszkania. Czasem zdarza się, że w zakupie lokalu dopomagają rodzice czy dziadkowie. Gros jednak, nie posiadając godziwej sumy z domowych środków, muszą podjąć decyzję i zdecydować się na zobowiązanie od agencji bankowej. Gdy w kolejnych latach życia, realizując zmiany mieszkania na budynek wolno stojący, czy rozwijając własny biznes jesteśmy zmuszeni zainkasować kolejne zobowiązania od agencji bankowej i posiadamy już ich na rachunku w banku parę, wtedy należałoby pomyśleć kredyt konsolidacyjny. Taka pożyczka pozwoli nam na lepszą obsługę domowych długów.
Czytaj dalej

Konsolidacja długów jako sposób na kredyty

W dzisiejszych czasach większa część Rodaków jest w długach. Znaczy to, że dźwigają na swoich barkach co najmniej 1 kredyt. Choć w rzeczywistości to zazwyczaj znacznie większa ilość. Nic w tym ekscentrycznego, że potem mają kłopoty ze zwróceniem go. W dodatku notorycznie w grę wchodzi gwałtowne pogorszenie sytuacji finansowej, które może wynikać z, chociażby utraty roboty lub po prostu zmniejszeniem budżetu rodzinnego. Czytaj dalej

Zadłużenie- możliwość dostępna dla każdego

Zdarza się, iż w pilnych sytuacjach życiowych wymagamy natychmiastowego zastrzyku gotówki. Wymóg pożyczenia finansów może capnąć każdego spośród nas. Najczęściej jeżeli chodzi o małe sumy, możemy polegać na możliwości pożyczenia finansów od członka rodziny czy od przyjaciela.
Jednak co w sytuacji, podczas gdy potrzebna nam w tej chwili kwota jest przykładowo 4 liczbą? O dobrodziejstwach i ogromie opcji świadczonych nam poprzez internet wiemy sporo, na co dzień korzystamy z niego iżby otrzymywać wymagane informacje czy także poszukiwać zabawy online. Czytaj dalej

Skąd pożyczka?

Właśnie masz wczasy i śni Ci się egzotyczna podróż w nieznane? A może pragniesz {się oświadczyć wymarzonej dziewczynie, ale nie stać Cię na romantyczną kolację ze świecami, różami dokoła i najlepszym szampanem? Twoja córka kończy szkołę wyższą i chciałbyś nabyć jej olśniewający rower? Sąsiad zalał Ci apartament? – takich niespodziewanych wydarzeń czy marzeń jest sporo i każdego może to spotkać. W takich sytuacjach zbawienna jest niekiedy błyskawicznie gotówka. Częstokroć jednak nie posiadamy wystarczająco dużo kapitału i co w takim przypadku? Trzeba zrezygnować z marzeń lub niezbędnych prac remontowych? Czytaj dalej

Kredyt dla dłużników z komornikiem

Powszechna dostępność kredytów i pożyczek, która idzie w parze z niestabilnym sektorem pracy sprawia, że nie trudno wpaść w pętlę kredytów. To spory kłopot, z jakim boryka się wiele ludzi. Jedną z konsekwencji jest nawet przekazanie sprawy do komornika i związane z tym przykrości. Czytaj dalej

Produkty bankowe i pieniężne w ostatnim czasie

Usługi bankowe i pieniężne w ostatnim czasie udoskonalają się ciągle na terenie całego starego kontynentu. Także w naszym kraju jednocześnie banki jak i parabanki oferują różne produkty dla swoich klientów i ostatecznie mamy ich stale coraz więcej. To pokazuje w jaki sposób ewoluuje ta branża i jak stale się rozwija dodając kolejne interesujące produkty z tej branży.


Czytaj dalej

Kto decyduje się sięgać dzisiaj po chwilówki i czy to wybór świadomy, z przemyśleniem wad i zalet sprawy?

Wszyscy się chyba zgodzą
zgodzą się co do jednego, rynek pęka dzisiaj od chwilówek w naprawdę różnej postaci.
monety  To widać na pierwszy rzut oka, w środowisku internetowym, innych mediach, po prostu wszędzie. Mamy dzisiaj bezpośrednie zetknięcie z trendem, w ramach którego pożyczki ekspresowe stały się jednym z najchętniej i najczęściej wybieranych produktów finansowych. Wcale nie wynika to jednak z korzystnych warunków w późniejszym spłacaniu. Nadrzędnym powodem nie jest też korzystne oprocentowanie. Ludzie po prostu ratują na tej zasadzie swoje sforsowane miesięczne budżety, z doskoku i nie myśląc o konsekwencjach. Na dobrą sprawę jest to naprawdę niezwykle przykre, bo pokazuje jak spora pula osób musi ścierać się z niestosownie wysoką ilością środków finansowych. Tak po prostu, w okolicznościach, jeśli którejś z osób nie stać na podstawowe opłaty, kupno produktów żywnościowych czy cokolwiek z grupy głównych potrzeb, po prostu sięga po pożyczkę pozabankową. Trzeba więc zapytać, po co ludzie w ogóle to robią? Wszystko wynika z dwóch kwestii – uproszczonych na maksa procedur oraz tego, że można je niemalże spotkać na każdym kroku.

Czytaj dalej

Kredyt dla zadłużonych

Kiedy masz stałą pracę z pensją regularnie wpływającą na konto, zaciągnięcie bankowego kredytu na zakup samochodu czy luksusowej wycieczki to nic trudnego. Problemy zaczynają się wtedy, gdy stracisz posadę, poważnie zachorujesz, albo zdarzy się wypadek, przez co zniknie stałe źródło dochodu. Tymczasem bank ponagla o spłatę kolejnych rat, nalicza odsetki i grozi wszczęciem postępowania. Koniec końców trafiasz na „czarną listę” Biura Informacji Kredytowej (BIK), a komornik w asyście policji zajmuje twoje mienie. Czy jest jeszcze ktoś, kto mógłby zaufać ci na tyle, by pomóc w tej trudnej sytuacji i pożyczyć pieniądze?
Okazuje się, że tak. Na Zachodzie od wielu lat istnieją produkty kredytowe adresowane do osób w trudnym położeniu finansowym, a więc o niewielkiej (lub wręcz żadnej) zdolności kredytowej. Pozwalają one na szybką interwencję – np. kupno przedmiotów niezbędnych do wykonywania pracy zarobkowej. W Polsce to wciąż nowa usługa parabankowa, jednak zyskująca coraz większą popularność.

Czytaj dalej