Strata posady na ogół kojarzy się z utratą zdolności kredytowej, na dodatek nie można zdobyć poświadczeń potrzebnych do otrzymania kredytu w banku. Odpowiedzią na to jest pożyczka bez poświadczeń, a są odpowiednie jej możliwości na rynku.

Straciłeś pracę? Zarabiasz niewiele? Masz nagły wydatek, którego nie chcesz przesunąć w czasie? Może się okazać, że pożyczki pozabankowe to produkt skierowany szczególnie do Ciebie.
Decydując się na taki produkt masz większe prawdopodobieństwo, iż nie będziesz miał decyzji odmownej. Nie nastąpi raczej sprawdzenie Twojej historii kredytowej w BIK oraz możliwości kredytowej.

podróż w dzungle
Zbędne mogą się okazać także zaświadczenia o dochodach. Trzeba jednak zwrócić uwagę na fakt, że pożyczki pozabankowe to produkt stosunkowo drogi. Koszty okołokredytowe nie należą do najniższych. Bezwzględnie trzeba pamiętać, że czasami raty musisz zwracać w odstępach tygodniowych, a nie, jak jesteśmy przyzwyczajeni w produkcie pożyczki bankowej, w miesięcznych. Dla osób, które posiadają pracę dorywczą jest to świetne rozwiązanie. Dla osób, które jednak dostają pensję miesięczną może to być specyficzny problem. Trudno jest bowiem tak gospodarować budżetem domowym, aby co tydzień być w stanie przesunąć jego część na zwrot pożyczki. Powinieneś dobrze się zastanowić przed zaciągnięciem takiego zobowiązania, aby nie mieć jeszcze większych trudności ze zwrotem pożyczki.
Należy pamiętać, iż pożyczki pozabankowe to oferta bardzo zróżnicowana w wielu instytucjach. Na wyjątkową uwagę zasługują pożyczki w SKOK-ach. Jest to również instytucja parabankowa, charakteryzuje się jednak całkowicie inną polityką wobec swoich klientów. W SKOK rzetelnie kontrolowana będzie Twoja historia zobowiązań w BIK oraz możliwość kredytowa. Koszt wzięcia pożyczki będzie jednak o wiele niższy, mocno konkurencyjny do pożyczek, które możesz wziąć w klasycznych bankach komercyjnych. W związku z tym, może być ciekawszą opcją niż inne pożyczki pozabankowe.
na ławeczce
Pragniesz wiedzieć czy określona spółka pożyczkowa jest odpowiedzialna wtedy najlepiej wejdź na tą stronę kredyt bez zaświadczeń a potem przetestuj propozycje zobowiązań na dowód.
relacje biznesowe