Święta Wielkanocne w Bieszczadach

Święta Wielkanocne jak żadne kojarzą się z odnowieniem i budzącą się do życia przyrodą. Śmierć pozostaje rozgromiona, a glob budzi się wraz z tą wygraną. Doskonale zaznać tego idzie spędzając Wielkanoc w Bieszczadach. Romantycznie ośnieżone szczyty wyżej położonych formacji i gołe szczyty mniejszych pagórków, leśne polany wzbogacone pierwszymi barwnymi kwiatami, śpiew ptaków, zdrowe, orzeźwiające powietrze, mocne, gorące słońce, usuwające ostatnie resztki zimy.

Co więcej miejscowe jedzenie, spotkania z folklorem i pogodne uczty. Na pewno, Wielkanoc 2019 w górach to fenomenalna szansa do spędzenia niezapomnianego czasu z rodziną.

Okres Wielkanocy spędzony z rodziną w górach

Wielkanoc w Bieszczadach z roku na rok jest raz po raz bardziej znana, stąd eskapadę wskazane jest zarezerwować jak najszybciej, by mieć pełne przekonanie, że trafimy na zajmującą ofertę. Pobyt w Wielkanoc w Bieszczadach jest coraz powszechniejszy i przeto warto zarezerwować obecność jak najszybciej. Do wyboru jest paręnaście różnorakich propozycji różniących się między sobą miejscem, długością turnusu i rodzajem organizacji, czy oferowanymi atrakcjami. Gigantycznej frajdy zazwyczaj dostarcza badanie miejscowych potraw i obyczajów. Dzięki nim odkryć idzie nieznane dotąd formaty Wielkanocy.

Pensjonat zielona polawa

U stóp ładnych Bieszczad w każdej wiośnie natura przedstawia powalający występ odrodzenia. Prześliczne przedstawienie odrodzenia jest w szczególności namacalne w Bieszczadach. Nic więc fantastycznego, że na Wielkanoc w Bieszczadach do ośrodka Zielona Polana w Dubiecku w dowolnym roku przybywa więcej odwiedzających. Cała propozycja pobytu wielkanocnego w tym roku dostępna jest na www zielonapolana.com.pl/wielkanoc_2019_w_gorach.php. Oprócz kwaterunku w romantycznie położonym ośrodku dużego standardu, Zielona Polana świadczy co niemiara atrakcji dodatkowych. Liczne degustacje i spotkania z lokalnym folklorem czy wycieczka w góry z profesjonalnym przewodnikiem i wspólne biesiadowanie przyniosą pamiętnych wspomnień. Odpoczynek w saunie, wyprawy rowerowe czy zmagania na korcie tenisowym odprężą i dadzą endorfin.

Dwa pakiety

Zielona Polana oferuje 2 pakiety pobytu na Wielkanoc w w tym roku. Czterodniowy będzie godny podziwu dla osób, jakie Wielkanoc w Bieszczadach pragną spędzić po raz pierwszy. Pięciodniowy pakiet VIP umożliwi do reszty zasmakować w urodach Świąt Wielkiej Nocy spędzonych na granicy Bieszczad.